Varlığının tüm katmanları ile 

derinlemesine temas etmek, 

ruhsal bütünlük ve iyilik 

halini geliştirir.

Beden ve zihni buluşturma sanatında size eşlik edelim

Yoga
Dersleri

Yoga Dersleri

Yoga, insan varoluşunun tüm katmanlarına ulaşan bir disiplin, bilim ve sanattır. Bireyin kendisi ve çevresiyle barışık, üretken, bütüncül anlamda sağlıklı ve huzurlu olmasına alan açan bir sistemdir.

Bireysel veya kapalı gruplar halinde Yoga Terapi, Tantra Yoga, Yin Yoga ve Meditasyon dersleri vermekteyim. Dersler online platformda gerçekleşmektedir. Her pratik yeni bir başlangıç ve yolculuktur. Deneyim gerekli değildir.

– Vini Yoga – Tantra Yoga – Yin Yoga – Meditasyon Detaylar

Yoga Turları
ve Kampları

Yoga pratiği, fiziksel bedenden yola çıkarak farkındalığın gelişimini ve köklenmesini sağlayan asana ve pranayama pratikleriyle yaşamınıza dahil olabilir.

Bireysel veya kapalı gruplar halinde Yoga Terapi, Tantra Yoga, Yin Yoga ve Meditasyon dersleri vermekteyim. Dersler online platformda gerçekleşmektedir. Her pratik yeni bir başlangıç ve yolculuktur. Deneyim gerekli değildir.

Yoga Turları ve Kampları

Seraphim Blueprint, eterik bedende kalıcı olarak depolanan enerjilerin kozmolojik bir koleksiyonudur. Seraf Meleğimiz, Ruth Rendely aracılığıyla 1994 yılında bu sistemi yeniden insanlığın kullanımına sundu. Sistem, yaşam gücü enerjimizi

Detaylar

Usui Sensei’nin Japonya dışına çıkamamış olan şifa teknikleri ve meditasyonlarını kapsayan bu sistemde, gizem yada mucizeler yaratmaya odaklanmak yerine; Reiki’nin özüne dair bilincin derinleştirilmesi ve bireyin kendi aydınlanma yolculuğunda emin adımlarla ilerlemesi desteklenir. Reiki ışıktır. Reiki evrensel enerjidir. Tüm inançları kucaklar.

Detaylar

Aromaterapi Danışmanlığı

Aromaterapi
Danışmanlığı

Aromaterapi, insanlığın tarihi kadar eski bir şifa yöntemidir. Çiçeklerden, ağaçların kabuğundan, gövdelerinden, yapraklarından, köklerinden elde edilen doğal uçucu ve sabit nitelikli yağların psikolojik ve fiziksel sağlığı geliştirmek için kullanılmasıdır. Esansiyel yağlar sadece koku kanalıyla değil cilt yoluyla da emilir ve tüm vücudun iyileşmesini destekleyebilir. Doğa Ana’nın şifa dolu damlaları sizin yaşamınıza da dokunsun isterseniz aromaterapi danışmanlığımdan destek alabilirsiniz.

Litoterapi Danışmanlığı

Litoterapi
Danışmanlığı

Litoterapi, kristallerin enerjilerinin insan vücuduna yayılarak organizmayı düzene sokmasının bilimi ve sanatıdır. Fizik beden, duygular, zihin ve ruh arasındaki dengeyi sağlamak için taşların enerjisini kullanır. Tarih öncesi çağlardan beri taşlar iyileşmek için kullanılmıştır. Sizler de kristallerin enerjisi ile şifalanma yolunda litoterapi danışmanlığım için benden destek alabilirsiniz.