Seraphim Blueprint

Seraphim Blueprint

On üç bin yıl önce, Seraphim adlı bir grup en yüksek mertebedeki melekler, insanlığın ‘refahı ve evrimi’ için kullanabileceği bir kozmoloji yarattı. Atlantisli rahipler bu sistemi ilk kez kavradılar ve medeniyetlerini geliştirmek için kullandılar.

Seraphim Blueprint, eterik bedende kalıcı olarak depolanan enerjilerin kozmolojik bir koleksiyonudur.
Seraf Meleğimiz, Ruth Rendely aracılığıyla 1994 yılında bu sistemi yeniden insanlığın kullanımına sundu. Sistem, yaşam gücü enerjimizi ve bütüncül iyilik halimizi geliştirmek için sırayla etkileşime giren 11 ana enerjiyi içerir.

Enerjiler güvenli ve akıllıdır ve benzersiz yaşam durumumuza ve fiziksel durumumuza ideal bir şekilde uyum sağlamak için önceden programlanmıştır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerimizin her seviyesinde çalışırlar.

2016 yılından beri Seraphim Blueprint sisteminde eğitimler alan Ma Dariya Anand 3ncü basamağa kadar eğitimler verme yetkisi kazanmıştır. 

Basamak I – Serafim İyileştirmesi

İlk iki enerji fiziksel ve duygusal bedenleri iyileştirmede faydalıdır. Enerjinin kullanım alanları ise, kendi kendinizi iyileştirmede veya ellerden enerji iletimi sayesinde enerji vermek ya da uzaktan enerji gönderme oturumları yapmak suretiyle iyileştirmektir. Ayrıca öğrenciler, mekanlara ve araçlara ışıktan uyum parmaklığı kurabilmekte, Necef kristallerini Serafim Enerjisi ile programlamakta, Enerji kanalları açarak uzaktan iyileştirme ve kutsal yerlerle bağlantı kurabilmekteler.

Basamak II – Serafim Kutsal Geometri

Uyumlama alanların, yaşamlarındaki karmik sınırlamaları çözümlemeye ve bu yaşamlarında daha fazlasını gerçekleştirmeye erişim olanağı sunar. Bu enerjinin aktivasyonu halinde, bu yaşamda planlanmış erişileceklerin çok daha fazlasına erişebilme olanağı verir. Bu Basamak, kontrollü olarak Kundalini Enerjisinin yükselmesine ve özümüzdeki yüksek potansiyele erişimi derinleştirir. Seminere katılanlara kişiye özel olarak programlanmış “Anten Taş” verilir.

Basamak III – Serafim Tezahürü

Kişisel dileklerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye, daha yüksek hedeflere yönlenmemize ve bununla beraber kozmik yazgımızın gelişmesine yardımcı olur. Bu güçlü anahtarları kullanarak gerçekleştirme yeteneğimizin aktivasyonunu sağlarız.

Bu basamaklara uyumlanacağınız eğitimlere katılmak için mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Tom Rigler’ın kanallığını yaptığı ve ileri seviye basamak olan Seraphic Light’ın uygulayıcısıdır. Ve her ay en az iki kez toplu şifa çalışmaları yaparak Seraf meleğinden akan sevgi ve ışığın daha çok insana ulaşması için çalışmaktadır.

Seraphim Blueprint uluslararası web sitesindeki linkim:

https://www.seraphimblueprint.org/tr/Turkey/OzdenYalcin/